Hakkımızda

YENİ YILDA YENİ KONSEPTİMİZLE! ANAHTAR TESLİMİ 60 AY VADE
Elele İşim Türkiye'nin her ilinde ilçe ve semtinde Elele İşimle sizde Franchising olarak yerinizi açınız.


Grubumuzun otuz senelik iş deneyimi ile başta inşaat sektöründe proje geliştirme ve konut yapmak , yiyecek içecek yatırımları ve buna benzer birçok alanda başarı elde eden ekibimiz ile şimdi iş ve girişim zamanıdır diyerek heyecanlı dinamik iş kollarından birini seçin ve Franchising sistemi ile sizde iş sahibi olun.

FRANCHİSİNG için size yapılacak yerler iç mimarlarımızla birlikte tasarlanarak Anahtar Teslimi Dış Giydirme, ekipmanlar Elele İşim ile birlikte Türkiye’de ve Dünyada el birliği ile Yiyecek-içecek-emlak-oto kuaför gibi yeni markalar yaratalım. Sizin yapmanız gereken açmak istediğiniz işe uygun bir yer ayarlamak. Kendi işinizi kurmak heyecanınızı ve enerjinizi kendi kazancınız için harcayacağınız bir işte değerlendirmek istiyorsanız Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizi arayın Franchising verelim. Kendi adınıza işletmeyi açabileceğiniz gibi şirketimiz adına da Franchising açabileceksiniz. Peşinatsız ve 60 ay vadeli Franchising sınırlı sayıda verilecektir.

Elele işim kendi geliştirdiği işletmelerin işletmeciliği ile ilgili lisans verir. Verdiğimiz lisans işletmeciliğimizin bizim tasarrufumuz altındaki bir işletmede logomuz altında ticari faaliyette bulunmasında hak kazanır. Elele işim’in kendine özgü,özel formülü ile üreteceği çeşitli yiyecek ve içeceğin Elele işim patenti ve ismi altında yurt içinde ve dünya pazarlarında açacağı işletmeler kanalıyla pazarlaması yapılacaktır. Bu amaçla ELELE İŞİM,ELELE İŞİM olarak açılacak tüm işletmelerin lojistik desteğini ve ihtiyacını doğrudan veya belirli firmalar aracılığıyla sağlamaktadır.

Türkiye’de başta aşçılarının tavsiyelerini alarak yöresel bir çok lezzetleri bir araya getirdik. Orta doğu’nun lezzetleri ve Türkiye’nin ,Avrupa’nın ve İtalya’nın gıda mühendislerinin fikirlerini alarak ,yiyecek içecek konseptini hazırladık. Hazırlanan bu yeni konsepte açılacak işletmelerin lokasyon da hata yapmadan işletmenin gerekenden daha fazla personel çalıştırmadan ve yüksek kira giderini yapmadan Elele İşim’den yapacağı katkılarla her işletmenin ayrı ayrı aylık ciro’nun 150.000-200.000 olarak hedeflenmiştir. Yukarıda yazıldığı doğrultusunda işletmelerin işletilmesi halinde cirodan %40 kar sağlayacaktır.Elele İşim bütün işletmelerin ayrı ayrı tanıtımını yapacaktır.Her işletme kendine has geniş tat ,lezzet ve konsepte sahiptir.

Yiyecek içecek işletmelerin kullandığı yiyeceklerin özel hazırlandığı gibi içecekleri de çok özel hazırlanmıştır. Cironun yükselmesi için yiyecek içeceklerin 140x200 cm ebatlarında çay ve kahve satış reyonu ve kahve öğütme makinesi Elele işim tarafından işyerlerine hediye verilecektir. Buda ciro ve kar payınızı %30 daha arttıracaktır. Ayrıca bütün yiyecek-içecek işletmelerinde yöresel doğal ve özel sabah kahvaltısı olacaktır. Yemekler de ve sabah kahvaltısında kullanılacak ürünler; kavurma,tereyağı,salça,soslar,baharat çeşitleri,beyaz,tulum kaşar peynirleri,bal,zeytin çeşitleri, zeytinyağı ,çay ,kahve ve nescafe çeşitlerini Elele İşimden işletmeler zorunlu olarak alacaklardır. İşletmelerin işyerlerine paket servislerinin yapılması için ileriki tarihlerde kurulacak ekibin gerekli motor servisleri alımına Elele İşim gereken yardımı yapacaktır

Markalaşmak istiyorum diyorsanız mevcut Restaurant ,Lokanta,Cafe,Börek,Döner vs. bütün yiyecek-içecek işletmeler siz de Elele İşime müracaat ediniz ki Elele İşim’in bütün ürün ve haklarından faydalanın. Sizin yerinizde de 140x200 cm ebatlarında çay kahve satış reyonu ve kahve öğütme makinesi hediye edilsin ve cironuz 2’ye katlansın. Markalaşmak istemeniz halinde mevcut yerinizin iç dekorasyonu dış giydirilmesi şirket tarafından yapılacaktır. Elele İşimden Franchising sistemi ile yer açan işletmeciler 5 sene sonun da İşletmenin bütün ekipmanı ve açtığı markanın o isim hakkı kendisinin olacaktır. ELELE İŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ herhangi bir hak o şube için talep edemez.