Eleleişim İnşaat

Eleleişim İnşaat

Grubumuzun otuz senelik iş deneyimi ile başta inşaat sektöründe proje geliştirme ve konut yapmak Corona nedeniyle 65 yaş üstü ve çocukların evde kalmaları en çok etkilenen kesim olduğundan ve bulaşıcı hastalıklardan uzak durmak için 65 yaş üstü kesimin ve çocuklarınının korunması için adı villa olur ,köy evi,bağ evi olur şehir içinde ve şehir dışında müstakil bir eve ihtiyaç doğmuştur.

Hiçbir şey sağlığınızdan daha değerli değildir.

Türkiye’nin yedi bölgesinde inşaatları yapmak için ekibimiz hazır.Marmara,Ege,İç Anadolu Akdeniz,Karadeniz,Güneydoğu ve Doğu Anadolu da her ilde,ilçede ve köyde ekibimizle inşaatın temelinden mühendislik,betonarme,mimari mevuzatına uygun projeleriyle gösterdiğiniz yerlerde 3 ayda evinizi inşaa edelim.

En az bir daire veya bir villa ve üstü inşaat yapıyoruz.Yeriniz banka kredisine uygunsa banka kredisini size sağlıyoruz.Siz de ev veya villa yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. 

KAT KARŞILIĞI Arsa Alınması     

HASİLAT KARŞILIĞI Arsa Alınması

Türkiye’nin yedi bölgesinde en az üç daire olmak üzere 2000 daireye kadar konut yapılabilen arsalara inşaat yapıyoruz.Sizin de üç dairelik veya üstü arsanız varsa bizimle iletişime geçin.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ

İlgili kanuna göre yabancıya Türk vatandaşlığı veriyor 250.000 dolara Gayrimenkul alana.

Türkiye Genelinde yabancılar mülk satın alabilir.

KORKMADAN KENDİ GELECEĞİNİZ İÇİN YATIRIM YAPIN!